هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

به نام خدا

" اطلاعیه ویژه اعضا باشگاه میهمانان"

  1. خدمتی دیگر از باشگاه میهمانان پارسیان، از ابتدای سال 1394 کلیه امتیازات اعضا محترم  طبق قوانین باشگاه به صورت خودکار در کارت های الکترونیک عضویت شارژ می گردد.
  2. اعلام شماره کارت عضویت باشگاه به هنگام رزرو  و پذیرش در هتل به منظور ثبت امتیاز در کارت عضویت باشگاه میهمانان هتل های پاسیان الزامی می باشد.
  3. ارائه کارت عضویت باشگاه به همراه کارت شناسایی معتبر جهت استفاده از اعتبار ایجاد شده در کارت الزامی است.
  4. امتیازات به صورت خودکار حداکثر تا 48 ساعت بعد از هر پرداخت، طبق قوانین باشگاه در کارت عضویت میهمان ثبت می گردد. اعضا می توانند امتیازات و اعتبارات خود را از طریق پنل شخصی در وب سایت www.pih.irمشاهد نمایند. در صورتیکه امتیازای درج نشده باشد مراتب را در اسرع وقت با ارائه صورتحساب از طریق ایمیل باشگاه (club@parsianhotels.ir) اطلاع رسانی نمایید.
  5. در صورت داشتن بیش از یک کارت به طور همزمان،  نه تنها امتیازات تجمیع نمی گردد، بلکه فقط یک کارت قابل استفاده می باشد و سایرکارت ها غیر فعال می گردند.
  6. در صورت مفقود شدن کارت عضویت، با تکمیل فرم درخواست صدور کارت المثنی و ارسال آن از طریق ایمیل باشگاه (club@parsianhotels.ir) مراتب را مورد پیگیری قرار دهید.
  7. به پنل کاربری خود در وب سایت مراجعه نموده و ضمن تغییر رمز عبور پیش فرض کارت نسبت به تکمیل و اصلاح  مشخصات تماسی به ویژه شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک ( ایمیل ) اقدام فرمایید. (دریافت هر گونه بسته های فروش ویژه اعضا فقط با تکمیل شماره تلفن همراه و ایمیل توسط عضو باشگاه در پنل کاربری اینترنتی امکان پذیر می باشد.)
  8. کارت هایی که دارای شماره موبایل و پست الکترونیک نباشند از تاریخ 10/04/1394 به حالت تعلیق در خواهند آمد و انجام مراحل فعال سازی بعد از ورود اطلاعات تماسی صحیح امکان پذیر خواهد بود.
  9. در صورت هرگونه سئوال با شماره های 2720-021 و 22344447-021 تماس گرفته، و یا از طریق ارسال ایمیل باشگاه  و پیامک به شماره 30005963 پیام خود را ارسال نمایید.
   دانلود : importantnoticeofguests.pdf           حجم فایل 241 KB